четвер, 29 жовтня 2015 р.

Корисні посилання




















Освіта Буковин 










Formula.co.ua


                                                  Для вчителя математики, алгебри, геометрії


                          Всі навчальні заклади України 

             
                      Математика в школі онлайн


       


 Позакласна робота


                    
 3. Математичні ребуси

4.   Інтерактивні завдання з LearningAp
5.   Пазли http://www.jigsawplanet.com
6.   Хмара фото -http://www.getloupe.com/
7.   Створення онлайн пазлів        http://www.jigsawplanet.com
8.   Створення колажів  
            ·       createcollage.ru,  
              ·       http://www.fotor.com/ru/,
 9.   Мир математики тут



  •  Онлайн-тести з математики для учнів 5-11 класів.

субота, 24 жовтня 2015 р.

Інформація про блог

Вітаю Вас на блозі вчителя математики!

   На своєму блозі хочу поділитись досвідом роботи з вчителями, учнями та всіма, хто цікавиться математикою.   На блогі розміщені  матеріали, необхідні  для самоосвіти та атестації вчителів математики, підготовки до уроків, виховних заходів, конкурсів , олімпіад, ДПА та ЗНО.
Заходьте, читайте, діліться своїми думками і досвідом.

Буду рада отримати від Вас листи, коментарі.


Бажаю Вам професійного
злету, творчого натхнення,
молодості, щирості!

                                                                                                                                                                        З повагою, Тетяна Іванівна Герман. 

Портфоліо

Головне завдання сучасного вчителя:

Надання дитині допомоги пізнати себе, відкрити її творчий потенціал, щоб згодом вона стала гармонійною особистістю й виконувала “споріднену” працю.




Турніри


Обласні ігри турніру юних математиків Буковини

       10 жовтня 2015 року збірна команда Герцаївського району «Евріка» взяла участь у обласних іграх турніру юних математиків Буковини.  Мета ігор пошук, підтримка, розвиток потенціалу обдарованої молоді. Наша команда складалася з учнів Герцаївського районного ліцею імені Г. Асакі: Гіргіліжіу Яна (10 кл.), Чахлеу Михайло (10 кл.) та учнів Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів: капітан команди – Явецький Микола (9 кл.), Кулакова Олександра (10кл.) та Столеру Петро (10 кл.) під керівництвом вчителя математики Герцаївського ліцею – Школьна Олена Миколаївна.

четвер, 22 жовтня 2015 р.

Моя школа

              Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.                                                                                                                         А. Барбюс





середа, 21 жовтня 2015 р.

Головна сторінка

... Учителю потрібно володіти величезним талантом любові до людини, безмежною любов'ю до своєї праці і перш за все до дітей, щоб на довгі роки зберегти бадьорість духу, ясність розуму, свіжість вражень, сприйнятливість почуттів — без цих якостей праця педагога перетвориться в муку.
                                                                                                      В.О.Сухомлинський


Методичні рекомендації
щодо викладання математики у 2015/2016 навчальному році
Біляніна О.Я., методист
науково-методичного центру
природничо-математичних дисциплін ІППОЧО
              Галузь «математика» внесена до інваріантної складової Базового навчального плану 2015/2016 н.р. основної та старшої школи (Лист Міністерства освіти і науки України від 22.05.2015 № 1/9-253 " Про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів", Наказ ДОН від 29.05.2015 р. №282 «Про робочі навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2015/2016 навчального року»). «Математика» – обов’язковий предмет на державному рівні і є спільним для реалізації в усіх загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування і форм власності, які дають повну загальну середню освіту, тому математична компетентність внесена і до ключових, і до предметних (галузевих) компетентностей (Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011р. № 1392).

понеділок, 19 жовтня 2015 р.

ШМО


“Вчитель –це особа, яка за дорученням народу має повсякденний доступ до найдорожчого народного багатства – душі, розуму, думок і почуттів дитини”.

                                                                    Сухомлинський В.О.

На сторінках преси

Освіта Буковини

Учнівські проекти

Розробки уроків 5 - 6 кл.

                         «Урок – це дзеркало загальної і педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його світогляду, ерудиції»
В. Сухомлинський
         Підраховано, що  за час своєї професійної діяльності учитель дає  більше 25 тисяч уроків. Ці уроки повинні бути добре  підготовлені, повинні сприяти розвитку учнів, виховувати потребу і здатність до навчання упродовж всього життя.
       Крім того, кожен урок  повинен в той же час приносити успіх учителю, доставляти йому почуття радості, задоволення своєю професією.
       Для  вчителя кожен урок  - це важка робота, яка потребує  45 хвилин концентрації уваги і великого напруження.
    Тому вам всім бажаю здоров’я, терпіння, здатності до постійного вдосконалення, професійного зростання. 

Класному керівнику

















Поради батькам

"Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе"
В.Сухомлинський
Доброго дня, дорогі батьки!

   Ця сторінка для вас. Усі батьки хочуть , щоб їхні діти були здоровими,  слухняними , аби добре вчилися, і,  зрештою, виросли хорошими людьми.

Кабінет математики

Кабінет – це скарбниця методичного досвіду, де затишно учителеві та учням.



       Кабінет математики – це приміщення, в якому відбувається вивчення трьох різних предметів : математики (у середніх класах), алгебри та геометрії (у старших класах). Тому  важливо це пам’ятати , коли буде відбуватися оснащення такого кабінету.
       Сучасні технології не обійшли стороною і такий предмет, як математика.
Кожен учитель математики мріє  якісно оснащати свій кабінет  . Це не тільки кілька портретів і транспарантів, але і різні візуальні, мультимедійні засоби навчання.
         Ідеальним став би такий набір : діапроектор, графопроектор, відеопроектор та відеоплейєр, а також демонстраційна панель, антибликовий проекційний стенд, телевізор. Комплект відеофільмів та компакт-дисків , здатний розповісти учням про великих мудреців давнини, наочно допомогти в засвоєнні важких аспектів алгебри і геометрії.
    Дуже корисним засобом при оснащенні кабінету математики може стати персональний комп'ютер. За допомогою спеціальних програмних засобів з математики  - кола, еліпси, параболи і гіперболи «оживають» , учні  , змінюючи коефіцієнти за декілька секунд ,  вже бачать результат, роблять висновки, та краще засвоюють матеріал. Таке стало можливим тільки завдяки сучасній обчислювальній техніці.
   Добре оснащений кабінет математики не тільки допоможе вчителю донести до учнів необхідну інформацію, а й зачарувати учнів математикою.



Підготовка до ЗНО


До уваги майбутніх абітурієнтів!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.10.2015 № 1/11-15239 у 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», відповідно до статті 45 Закону України «Про вищу освіту».