“Вчитель –це особа, яка за дорученням народу має повсякденний доступ до найдорожчого народного багатства – душі, розуму, думок і почуттів дитини”.
Сухомлинський В.О.
Мітки
- "Учитель року 2016"
- Віртуальна школа
- Головна сторінка
- Електронні підручники
- З досвіду роботи
- Інформація про блог
- Кабінет математики
- Класному керівнику
- Корисні посилання
- Математика в таблицях
- Мої цінності
- Моя школа
- На допомогу румуномовним вчителям
- На допомогу учням
- На сторінках преси
- Нормативна база
- Підготовка до ЗНО
- Позакласна робота з математики
- Поради батькам
- Поради вчителям у роботі
- Портфоліо
- Про себе
- Програмні засоби
- Розробки уроків
- Самоосвіта
- Турніри Олімпіади Конкурси
- Учнівські проекти
- Фотоальбоми
- Це цікаво
- ШМО
неділя, 25 вересня 2016 р.
субота, 24 вересня 2016 р.
Тестові завдання для ДПА відповідатимуть рівню стандарту
21 вересня відбулася прес-конференція щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році. Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.
Директор Вадим Карандій зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77. Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься. «Це пов’язано з тим, – пояснив директор, – що за результатами цьогорічної апробації дворівневих предметних тестів з іноземних мов – В1 та В2, проведеної Українським центром оцінювання якості освіти у квітні, стало зрозуміло, що доцільно скоригувати складність тестових завдань, додатково вивчити новий формат завдань на аудіювання та структуру тесту загалом, – а для цього необхідно провести додаткові підготовчі роботи. Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо». Ознайомитися з відповідними програмами можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Підготовка до ЗНО-2017».
Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».
Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: російської мови, географії, хімії, фізики, біології, – то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи. Згодом на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде розміщено характеристики сертифікаційних робіт, і кожен охочий зможе ознайомитися із структурою тестів детальніше.
Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.
Повний запис прес-конференції можна переглянути на сайті офіційного порталу «Педагогічна преса».
пʼятниця, 9 вересня 2016 р.
Визначено терміни проведення ЗНО-2017
Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.
Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня.
Тестування з:
української мови і літератури відбудеться 23 травня,
іспанської, німецької, французької мов – 25 травня,
англійської мови – 29 травня,
математики – 31 травня,
історії України – 2 червня,
російської мови – 6 червня,
біології – 8 червня,
географії – 12 червня,
фізики – 14 червня,
хімії – 16 червня.
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.
Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).
вівторок, 6 вересня 2016 р.
Буковинська Мала академія наук учнівської молоді оголошує набір слухачів на 2016/2017 н.р.
Напрямки роботи відділень Буковинської Малої академії наук:
I.Історія
II.Науки про Землю
III.Філософія та суспільствознавство
IV.Фізика і астрономія
V.Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство
VI.Мовознавство
VII.Економіка
VIII.Комп'ютерні науки
IX.Хімія та біологія
X.Математика
XI.Екологія та аграрні науки
XII.Технічні науки
м.Чернівці, 58029
вул.Сторожинецька, 62, ІІ поверх
тел.(0372)555-834
т/ф. (0372)573-076
E-mail:bmancv@gmail.com
четвер, 1 вересня 2016 р.
1 вересня в Молницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів
День Знань - це єдине свято, яке одночасно є загальним для всіх, особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань. В Молницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в 2016-2017 навчальному році в перший клас прийшли до школи 38 учнів. Їх зустріли з відкритими обіймами перші вчительки Аміхалакіоає К.І., та Марку Г.П.
Цього дня в школі пройшла урочиста лінійка, присвячена початку навчального року, відкриття якої традиційно розпочалась Державним Гімном України та підняттям Державного Прапору. На урочистому святі були присутні Голова сільської Ради Маланка Михайло Михайлович, представник відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської РДА Пелігач О.Г.
Вчителями та класними керівниками проводився перший урок, який був присвячений нашій 25-річчя незалежності України .
Незважаючи на складні умови, які склалися в країні, вчителі та учні з радістю, натхненням та почуттям патріотизму до своєї Батьківщини розпочали навчальний рік.
Підписатися на:
Дописи (Atom)